toveko1
  5. toveko1

toveko1

Lid sinds 2020 / HENGELO OV, Nederland

5 aangeboden items / 92 verkochte items

Bernard Cathelin - Nature morte kopen? Bied vanaf 290!
Bernard Cathelin (1919) Frans Nature morte
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 290
Erik Gigengack - ‘The weight’ kopen? Bied vanaf 35!
Erik Gigengack (1958) Nederlands ‘The weight’
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Erik Gigengack - 'Love and light we seek' kopen? Bied vanaf 35!
Erik Gigengack (1958) Nederlands 'Love and light we seek'
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Erik Gigengack - ‘Window light’ kopen? Bied vanaf 35!
Erik Gigengack (1958) Nederlands ‘Window light’
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Erik Gigengack - ‘Born in the month of june' kopen? Bied vanaf 35!
Erik Gigengack (1958) Nederlands ‘Born in the month of june'
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35