Paul Wunderlich (1927-2010) Nike la victoria
Techniek | Zilver |
Afmetingen | 22 x 13 x 1 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 500
Lid sinds 2024 / Middelkerke, België
5 aangeboden items / 16 verkochte items
Techniek | Zilver |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 75 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 54 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 31.5 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 15 x 195 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |