Lid sinds 2022 / Amsterdam, Nederland
6 aangeboden items / 33 verkochte items
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 36 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 46 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 17 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |