Georges Braque (1882-1963) Kleurenlitho ‘Phaeton’ uit ‘Metamorphoses de Braque’
Techniek | Litho |
Afmetingen | 58 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 82