stvimpe
  5. stvimpe

stvimpe

Lid sinds 2024 / Aalst, België

4 aangeboden items / 11 verkochte items

Map met voorraad aan werken van Georges Braque. Wordt regelmatig aangepast of aangevuld.

Georges Braque - Kleurenlitho ‘Phaeton’ uit ‘Metamorphoses de Braque’ kopen? Bied vanaf 82!
Georges Braque (1882-1963) Frans Kleurenlitho ‘Phaeton’ uit ‘Metamorphoses de Braque’
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 82