Pablo Picasso (1881-1973) Officiële affiche expo ‘Die Epoche der Moderne Kunst im 20 Jahrhundert’ (1997)
Techniek | Offset |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
€ 28
Lid sinds 2024 / Aalst, België
4 aangeboden items / 11 verkochte items
Techniek | Offset |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 27 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 40 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 58 x 45 cm (h x b) |