Lid sinds 2012 / 's-Gravenzande, Nederland
7 aangeboden items / 68 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 65.5 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 47 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 40 x 75.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 61 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 18.5 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |