Theo l' Herminez (1921-1997) Hooimijt met boerenschuren
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 41 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 95