Lid sinds 2003 / München, Duitsland
5 aangeboden items / 6 verkochte items
Afmetingen | 20 x 14.5 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 940 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 20 x 20 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2.3 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 76 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 9 x 21 x 9 cm (h x b x d) |
Gewicht | 970 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 3 x 26 x 3 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |