Walter Swennen (1946) ZT1 (verder geen vermelding)
Afmetingen | 51 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 75
1 bieding