Ghia
  5. Ghia

Ghia

Lid sinds 2022 / Overveen, Nederland

3 aangeboden items / 5 verkochte items

Jeroen Hermkens - New York kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands New York
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 50
Kees de Goede - Kosmos kopen? Bied vanaf 50!
Kees de Goede (1954) Nederlands Kosmos
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 50
Ruud de Rode - Chapeau kopen? Bied vanaf 50!
Ruud de Rode (1945) Nederlands Chapeau
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 50