Jan Toorop (1858-1928) Bezonkenheid,meditatie,vuur
Techniek | Litho |
Afmetingen | 44 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75