biolu751021
  5. biolu751021

biolu751021

Lid sinds 2024 / Poulseur, België

6 aangeboden items / 1 verkochte items

Adam Jablonski - Presse-papier "Larme" - Sommerso et Bullicante. XXème kopen? Bied vanaf 60!
Adam Jablonski (1936) Pools Presse-papier "Tear" - Sommerso en Bullicante. 20ste eeuw
Afmetingen 21.5 x 13 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1.22 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Faience de Rouen - Centre de table - Plat kopen? Bied vanaf 40!
Faience de Rouen (1540) Frans Middelpunt - Schotel
Afmetingen 6 x 29 x 28 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 40
Rosenthal - Dorothea Kirchner-Moldenhauer (1879-1968) - Figurine - Chien assis - Porcelaine kopen? Bied vanaf 125!
Rosenthal (1879-2009) Duits Dorothea Kirchner-Moldenhauer (1879-1968) - Beeldje - Chien assis - Porcelein
Afmetingen 11 x 6.5 x 5 cm (h x b x d)
€ 125
Jean Michel Folon - Mission Sciences de la Vie - CNES - 1985 - NASA kopen? Bied vanaf 60!
Jean Michel Folon (1934-2005) Belgisch Levenswetenschappenmissie - CNES - 1985 - NASA
Techniek Litho
Afmetingen 70.5 x 50 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Carlo Moretti - Canard en verre de Murano kopen? Bied vanaf 75!
Carlo Moretti (1958) Italiaans Eendje van Muranoglas
Afmetingen 10 x 23 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Niet of onleesbaar gesigneerd - Serre-livres cubistes art déco - chat et chien - ca1930 kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Kubistische art deco boekensteunen - kat en hond - ca1930
Techniek Brons
Afmetingen 16 x 12 x 7 cm (h x b x d)
€ 10