Lid sinds 2013 / , Nederland
5 aangeboden items / 65 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 57 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20.5 x 27.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |