Schermers
  5. Schermers

Schermers

Lid sinds 2023 / Dordrecht, Nederland

2 aangeboden items / 6 verkochte items

pas op opstapje

Theo van der Horst - Pas op voor het opstapje kopen? Bied vanaf 100!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands Pas op voor het opstapje
Techniek Acryl
Afmetingen 72 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Theo van der Horst - Christus ad kruis kopen? Bied vanaf 150!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands Christus ad kruis
Techniek Olieverf
Afmetingen 90 x 100 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 150