Myrte_1971
  5. Myrte_1971

Myrte_1971

Lid sinds 2024 / Hellouw, Nederland

6 aangeboden items / 0 verkochte items

Aurelie Abadie - Tranche de vie kopen? Bied vanaf 500!
Aurelie Abadie (1977) Frans Tranche de vie
Afmetingen 20 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 9.1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 500
Hans Habraken - Bloemstilleven met druiven en pruimen kopen? Bied vanaf 500!
Hans Habraken (1946) Nederlands Bloemstilleven met druiven en pruimen
Techniek Olieverf
Afmetingen 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Herman Berserik - O.schelde kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands O.schelde
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Herman Berserik - Herve kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Herve
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Laetitia de Haas - Ontbijt op zondag kopen? Bied vanaf 50!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Ontbijt op zondag
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Thom de Jong - Dutch Landscape I kopen? Bied vanaf 200!
Thom de Jong (1940-1989) Nederlands Dutch Landscape I
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 75 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 200