Aurelie Abadie (1977) Tranche de vie
Afmetingen | 20 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gewicht | 9.1 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 500
Lid sinds 2024 / Hellouw, Nederland
6 aangeboden items / 0 verkochte items
Gewicht | 9.1 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 56 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 20 x 23.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 61 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |