MitkoS
  5. MitkoS

MitkoS

Lid sinds 2024 / Sofia, Nederland

13 aangeboden items / 0 verkochte items

Antiquarisch Boek - Abrégé de l'Histoire ecclésiastique de Fleury. In 2 delen. A Bern, 1766 kopen? Bied vanaf 140!
Antiquarisch boek Abrégé de l'Histoire ecclésiastique de Fleury. In 2 delen. A Bern, 1766
Techniek Hardcover
Afmetingen 17 x 10 cm (h x b)
€ 140
Antiquarisch Boek - Protestants STATEN BIJBELTJE met het Nieuwe Testament en Psalmen 1884 kopen? Bied vanaf 199!
Antiquarisch boek Protestants STATEN BIJBELTJE met het Nieuwe Testament en Psalmen 1884
Techniek Hardcover
Afmetingen 13.5 x 8 cm (h x b)
€ 199
Antiquarisch Boek - Neu Ausgelegter Curioser Tändel-Marckt der ..., Johann Valentin, Wien 1748 kopen? Bied vanaf 249!
Antiquarisch boek Neu Ausgelegter Curioser Tändel-Marckt der ..., Johann Valentin, Wien 1748
Techniek Hardcover
Afmetingen 20.5 x 15.5 cm (h x b)
€ 249
Perzië - Antieke unieke Perzische Isfahan Hand Chased Vase/ Bowl Qalamzani kopen? Bied vanaf 749!
Perzië Iraans Antieke unieke Perzische Isfahan Hand Chased Vase/ Bowl Qalamzani
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 22 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht 984 g
€ 749
Antiquarisch Boek - Russisch Heilig Evangelie uit 1881 met prachtige koperen hardware kopen? Bied vanaf 500!
Antiquarisch boek Russisch Heilig Evangelie uit 1881 met prachtige koperen hardware
Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
€ 500
Antiquarisch Boek - Een uniek lot van 3 wetboeken in het Latijn uit 1591 kopen? Bied vanaf 549!
Antiquarisch boek Een uniek lot van 3 wetboeken in het Latijn uit 1591
Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
€ 549
Ottomaanse Rijk - Unieke Turkse handgemaakte koperen waterkan 18 eeuw kopen? Bied vanaf 195!
Ottomaanse Rijk (1299-1922) Turks Unieke Turkse handgemaakte koperen waterkan 18 eeuw
Techniek Overig
Afmetingen 15 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 344 g
€ 195
Ottomaanse Rijk - Unieke Turkse handgemaakte grote waterkan 18 eeuw kopen? Bied vanaf 295!
Ottomaanse Rijk (1299-1922) Turks Unieke Turkse handgemaakte grote waterkan 18 eeuw
Techniek Overig
Afmetingen 26 x 16 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 1100 g
€ 295
Pierre Paulus - Prachtig industrieel landschap/Een echtpaar met kind aan de oever van de Samber kopen? Bied vanaf 700!
Pierre Paulus (1881-1959) Belgisch Prachtig industrieel landschap/Een echtpaar met kind aan de oever van de Samber
Techniek Olieverf
Afmetingen 33 x 39 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Antiquarisch Boek - Extreem zeldzame Koran in het Russisch vertaald door G. Sablukov uit 1877 kopen? Bied vanaf 3000!
Antiquarisch boek Extreem zeldzame Koran in het Russisch vertaald door G. Sablukov uit 1877
Techniek Hardcover
Afmetingen 23.7 x 15 cm (h x b)
€ 3.000
Jean-Alexandre Chertier - Zilveren Kelk Paten Set, Frankrijk XIXe Eeuw Door kopen? Bied vanaf 1999!
Jean-Alexandre Chertier (1825-1890) Frans Zilveren Kelk Paten Set, Frankrijk XIXe Eeuw Door
Techniek Zilver
Afmetingen 21.5 x 13.5 x 13.5 cm (h x b x d)
Gewicht 539 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.999
Clement Sielens - Clement Sielens, olieverf op doek, Exotische bloemen kopen? Bied vanaf 35!
Clement Sielens (1960) Belgisch Clement Sielens, olieverf op doek, Exotische bloemen
Techniek Olieverf
Afmetingen 41.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 35