Extreem zeldzame Koran in het Russisch vertaald door G. Sablukov / Коран, Гордия Саблукова/ uit 1877. Ik bied een extreem zeldzame Koran in het Russisch vertaald door G. Sablukov / Коран, Гордия Саблукова/ uit 1877 aan. De Koran is in zeer goede staat, zonder ontbrekende of gescheurde pagina's. De problemen die dit extreem zeldzame boek heeft, zijn een scheur aan de onderkant van de leren rug, die professioneel is gerestaureerd met toning op het ontbrekende kleine deel van het papier van de voorkant. Het boek heeft ook sporen van opgedroogd water op de eerste 30-50 en de laatste paar pagina's, maar dit doet niets af aan de verzamelwaarde. Een boek van unieke waarde dat een verzamelobject en bibliografische zeldzaamheid is - wat u op de afbeeldingen ziet, is wat u krijgt.