Mesley-ART
  5. Mesley-ART

Mesley-ART

Lid sinds 2023 / Enkhuizen, Nederland

2 aangeboden items / 10 verkochte items

Herman Brood - Chess - Handgesigneerd - 250 ex - zeer groot kopen? Bied vanaf 575!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Chess - Handgesigneerd - 250 ex - zeer groot
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 121 x 142 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 575
Herman Brood - Of je bij God Was - Handgesigneerd - 350 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Of je bij God Was - Handgesigneerd - 350 ex - ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 300