Kunsthandel_Mesley
  5. Kunsthandel_Mesley

Kunsthandel_Mesley

Lid sinds 2024 / Enkhuizen, Nederland

45 aangeboden items / 74 verkochte items

Peter Diem - Cow in Field - Origineel op doek kopen? Bied vanaf 375!
Peter Diem (1945) Nederlands Cow in Field - Origineel op doek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 375
Jan Cremer - Toscane - ingelijst - 2001- 125 ex - groot kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Toscane - ingelijst - 2001- 125 ex - groot
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Peter Klashorst - Fruitmeisje - ingelijst - groot - EA. kopen? Bied vanaf 100!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Fruitmeisje - ingelijst - groot - EA.
Techniek Offset
Afmetingen 105 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jacqueline Schäfer - Amsterdammertje - 99 ex. - Opruimingsprijs!! kopen? Bied vanaf 50!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Amsterdammertje - 99 ex. - Opruimingsprijs!!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Jacqueline Schäfer - Face 1 en 2 - 99 ex. - Opruimingsprijs!! kopen? Bied vanaf 80!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Face 1 en 2 - 99 ex. - Opruimingsprijs!!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 62 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 80
Miguel Ybanez - zonder titel - ingelijst - 2005 - 200 ex. kopen? Bied vanaf 50!
Miguel Ybanez (1946) Spaans Nederlands zonder titel - ingelijst - 2005 - 200 ex.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 31 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Corneille - Homme Femme Oiseau - ingelijst - 2002- 125 ex. kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Homme Femme Oiseau - ingelijst - 2002- 125 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Tropical Trilogy Red - ingelijst - 1991 - EA 20 ex. kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tropical Trilogy Red - ingelijst - 1991 - EA 20 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - Tropical Trilogy Blue - ingelijst - 1991 - EA 20 ex. kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tropical Trilogy Blue - ingelijst - 1991 - EA 20 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Peter Klashorst - Meisje met kom - ingelijst - groot - 75 ex. kopen? Bied vanaf 100!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Meisje met kom - ingelijst - groot - 75 ex.
Techniek Offset
Afmetingen 107 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Corneille - in prijs verlaagd! - Femme et Oiseau II - ingelijst - 1996 - 125 ex. kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch in prijs verlaagd! - Femme et Oiseau II - ingelijst - 1996 - 125 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 95 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Lucebert - zonder titel - ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zonder titel - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Lucebert - Lof der vetzucht - ingelijst - 190 ex. kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Lof der vetzucht - ingelijst - 190 ex.
Techniek Ets
Afmetingen 66.5 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Frank Lengvenius - zonder titel - ingelijst - 120 ex. kopen? Bied vanaf 75!
Frank Lengvenius (1952) Nederlands zonder titel - ingelijst - 120 ex.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 62 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Kees Salentijn - zonder titel - ingelijst - 120 ex. kopen? Bied vanaf 75!
Kees Salentijn (1947) Nederlands zonder titel - ingelijst - 120 ex.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Henk van Vessem - Duisternis over landschap - Ingelijst - 60 ex. - Groot kopen? Bied vanaf 175!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Duisternis over landschap - Ingelijst - 60 ex. - Groot
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 101.5 x 131.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Corneille - in prijs verlaagd! - Hymne a l'ete- ingelijst - 1987- XVII/XX kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch in prijs verlaagd! - Hymne a l'ete- ingelijst - 1987- XVII/XX
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 62 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Lucebert - Benelave - ingelijst - 1986 - 25 ex kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Benelave - ingelijst - 1986 - 25 ex
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Peter Klashorst - Face - ingelijst - EA kopen? Bied vanaf 100!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Face - ingelijst - EA
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 75 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Corneille - zonder titel - ingelijst - 2003 - 170 ex. kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel - ingelijst - 2003 - 170 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Peter Klashorst - Ami Colee- ingelijst - 75 ex. kopen? Bied vanaf 100!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Ami Colee- ingelijst - 75 ex.
Techniek Offset
Afmetingen 110 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Corneille - Couple a la Colombe - ingelijst - 2002- 125 ex. kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Couple a la Colombe - ingelijst - 2002- 125 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Dominique Chan - zeefdruk - ingelijst - 125 ex. kopen? Bied vanaf 75!
Dominique Chan (1950) Nederlands zeefdruk - ingelijst - 125 ex.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 58 x 133 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jacqueline Schäfer - Tafel met stoel - ingelijst - 75 ex. kopen? Bied vanaf 100!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Tafel met stoel - ingelijst - 75 ex.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 121 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Theo Onnes - Koe - ingelijst - 150 ex. kopen? Bied vanaf 75!
Theo Onnes (1957) Nederlands Koe - ingelijst - 150 ex.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Ans van Dijk - Beast - ingelijst - 2001 - HC kopen? Bied vanaf 49!
Ans van Dijk (1962) Nederlands Beast - ingelijst - 2001 - HC
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 79 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Espen Hagen - Collectie opruiming - 2 x Chief, Black and Purple - 99 ex kopen? Bied vanaf 69!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Collectie opruiming - 2 x Chief, Black and Purple - 99 ex
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 72 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 69
Ad van Hassel - Collectie opruiming - lot van 4 zeefdrukken - 2002 - 100 ex. kopen? Bied vanaf 80!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Collectie opruiming - lot van 4 zeefdrukken - 2002 - 100 ex.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 80
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 62 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Ans van Dijk - Amarillo - ingelijst - 2001 - HC kopen? Bied vanaf 49!
Ans van Dijk (1962) Nederlands Amarillo - ingelijst - 2001 - HC
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 79 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Ronald Boonacker - Mahe Seychelles 2 - ingelijst - EA - Groot kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Mahe Seychelles 2 - ingelijst - EA - Groot
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 62 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Ronald Boonacker - Terra di Toscana- ingelijst - EA - Groot kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Terra di Toscana- ingelijst - EA - Groot
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 58 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Ronald Boonacker - Curacao - ingelijst - EA - Groot kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Curacao - ingelijst - EA - Groot
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Ronald Boonacker - Mahe Seychelles - ingelijst - EA - Groot kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Mahe Seychelles - ingelijst - EA - Groot
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 57 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Ton Schulten - Voorjaar - ingelijst - 2003 - 180 ex. kopen? Bied vanaf 300!
Ton Schulten (1938) Nederlands Voorjaar - ingelijst - 2003 - 180 ex.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Ton Schulten - in prijs verlaagd! - Herfst 2 - ingelijst - 1998 - 180 ex kopen? Bied vanaf 350!
Ton Schulten (1938) Nederlands in prijs verlaagd! - Herfst 2 - ingelijst - 1998 - 180 ex
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Peter Diem - Cow in blue Field - Origineel op doek kopen? Bied vanaf 375!
Peter Diem (1945) Nederlands Cow in blue Field - Origineel op doek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 375
Jan Cremer - 2 luik - ingelijst - 1991 - 65 ex. kopen? Bied vanaf 325!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 2 luik - ingelijst - 1991 - 65 ex.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Jan Cremer - Tulpen - ingelijst - 1999 - 200 ex. kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulpen - ingelijst - 1999 - 200 ex.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250