Auguste Brouet (1872-1941) Les Egares
Techniek | Ets |
Afmetingen | 17 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Huidig bod
€ 30
4 biedingen
Lid sinds 2017 / Vianen, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |