Simon Koene (1946) Duinen (Knokke)
Techniek | Ets |
Afmetingen | 15 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Huidig bod
€ 65
1 bieding