Emile Claus (1849-1924) Boeren aan het werk bij hoeve met hooimijt
Techniek | Ets |
Afmetingen | 81 x 102 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 525