Frans Room (1939-2023) Vuurtoren - Het paard van Marken
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 45