Theo Blankestijn - Slootjes Wormerland
Helene Briels - Een opwindende Tocht 7/12
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2015 |
Techniek | Digitale Print |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 17.7 x 11.7 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Afdrukspecificaties:
Fotograaf: Steve McCurry
Titel: "Afghan girl".
shot: 1984
Gesigneerd bij de C/O Berlijn 10-12-2015
boekpresentatie INDIA
Gesigneerd op de voorkant door Steve McCurry Gemonteerd op wit museumboard.
Een handtekening op een litho/fotokaart op de voorzijde
Ingelijst in hoogwaardige lijst met ontspiegeld glas.
gif vrij
Beeldformaat: 11,7x 17,5cm
Totale afmeting museumboard : 40 x 30 cm
pas Partout: 10 x 17cm
Lijst: 32x 42 x 2,5 cm
Wordt aangetekend, verzekerd en goed verpakt verzonden.
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gieten, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.