Shunyam - Zeefdruk, titel RAAK! Handgesigneerd en ingelijst
Gerhard Riebicke - Groep vrouwelijke atleten zitten, Tiergarten Berlijn 1938
Jan Bleys - Oudezijdsvoorburgwal met in achtergrond Oude Kerk
Luis Penin - Zeefdruk, Gala de sillas de ruedas, uit 2000
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2019 |
Techniek | Offset |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Tekst |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 91 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bekende print van Shepard Fairey op speckletone papier: Make Art Not War. De slogan van menig straatartiest.
Kunstenaar: Shepard Fairey
Gesigneerd: Ja r.o.
Afm.: 91 x 61 cm
In uitstekende staat. Nooit ingelijst.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||