Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Oriëntaals |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 12.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 29 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
geen opmerkingen | |||