3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

Willem Knip - Stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 25!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands Stadsgezicht.
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Jan Wiegers - portret van een jongen kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands portret van een jongen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 29 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Jan Schoonhoven - Stilleven - vaas op een tafel kopen? Bied vanaf 650!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Stilleven - vaas op een tafel
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 27 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Toon de Jong - Tjalk voor Dordrecht Epreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 100!
Toon de Jong (1879-1978) Nederlands Tjalk voor Dordrecht Epreuve d'Artiste
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Willem Knip - **Prijs Verlaagd** Montelbaanstoren Amsterdam, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 65!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands **Prijs Verlaagd** Montelbaanstoren Amsterdam, gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Frans IJserinkhuijsen - Ets, Beverwijk kopen? Bied vanaf 25!
Frans IJserinkhuijsen (1892-1959) Nederlands Ets, Beverwijk
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Joseph Pennell - Amerikaanse tekenaar en graficus - gesigneerde Lithografie "Parijs aan Seine" kopen? Bied vanaf 34!
Joseph Pennell (1860-1926) Amerikaans Amerikaanse tekenaar en graficus - gesigneerde Lithografie "Parijs aan Seine"
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 34
Arthur Eland - Indonesie Java 1930 olieverf "sawa met personen in bergachtig landschap" gesigne kopen? Bied vanaf 131!
Arthur Eland (1884-1948) Nederlands Indonesie Java 1930 olieverf "sawa met personen in bergachtig landschap" gesigne
Techniek Olieverf
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 131
Willem de Zwart - Kühen auf der Weide kopen? Bied vanaf 1100!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Koeien in de weide
Techniek Olieverf
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Marc Ottee - Stilleven met witte en rode lelies - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!
Marc Ottee (1898-1982) Nederlands Stilleven met witte en rode lelies - Olieverf op doek, Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 72 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Techniek Aquarel
Afmetingen 59 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Robert Van der Vinck - Cite Flamande - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Robert Van der Vinck (1914-1981) Belgisch Cite Flamande - Ets, Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jacques Mels - Landschap met boerderij in de avond - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Jacques Mels (1899-1974) Nederlands Landschap met boerderij in de avond - Aquarel, Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Cornelis Brandenburg - Ronde Lutherse Kerk aan Singel Amsterdam kopen? Bied vanaf 120!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Ronde Lutherse Kerk aan Singel Amsterdam
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 63 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Achille Vereecken - Hotel Hulin De Loo, Gent/Gand kopen? Bied vanaf 50!
Achille Vereecken (1889-1933) Belgisch Hotel Hulin De Loo, Gent/Gand
Techniek Houtskool
Afmetingen 72 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Martin van Waning - Stadsgezicht met gracht en boten, vermoedelijk Rotterdam kopen? Bied vanaf 40!
Martin van Waning (1889-1972) Nederlands Stadsgezicht met gracht en boten, vermoedelijk Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Glasschade
€ 40
Albert Termote - Josef, Jezus en Maria tijdens vlucht Herodus beeld kopen? Bied vanaf 150!
Albert Termote (1887-1978) Nederlands Josef, Jezus en Maria tijdens vlucht Herodus beeld
Techniek Gips
Afmetingen 27 x 33 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 1500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Frederik Kasenda - Een prachtig landsschapschilderij van het vooroorloogse Nederlands Indie kopen? Bied vanaf 95!
Frederik Kasenda (1920-1950) Nederlands Een prachtig landsschapschilderij van het vooroorloogse Nederlands Indie
Techniek Olieverf
Afmetingen 68 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Eugen Spiro - König Ferdinand von Bulgarien. Lithographie kopen? Bied vanaf 180!
Eugen Spiro (1874-1972) Duits Amerikaans König Ferdinand von Bulgarien. Lithographie
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 34 cm (h x b)
Drager Papier
€ 180
Gaston Hauchecorne - Mannenpraat kopen? Bied vanaf 250!
Gaston Hauchecorne (1880-1945) Frans Mannenpraat
Techniek Klei
Afmetingen 17 x 22.5 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Mily Possoz - Mily Possoz kopen? Bied vanaf 50!
Mily Possoz (1888-1968) Portugees Belgisch Mily Possoz
Techniek Potlood
Afmetingen 37 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Rienk Belder - Pentekening wellicht Uitgeest kopen? Bied vanaf 10!
Rienk Belder (1910-1986) Nederlands Pentekening wellicht Uitgeest
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 21 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Jan Mankes - Heliogravure: muizen - 1918 kopen? Bied vanaf 450!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Heliogravure: muizen - 1918
Techniek Gravure
Afmetingen 29 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 495
4 biedingen
Tjeerd Bottema - Friesland bij Nacht kopen? Bied vanaf 65!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Friesland bij Nacht
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 65
John van Deventer - Boten in een haven kopen? Bied vanaf 75!
John van Deventer (1903-1952) Nederlands Boten in een haven
Techniek Aquarel
Afmetingen 44 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jacobus Bijtel - Stilleven met vijzel en boeken. kopen? Bied vanaf 215!
Jacobus Bijtel (1893-1983) Nederlands Stilleven met vijzel en boeken.
Techniek Olieverf
Afmetingen 74 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 215
Gert Jan Meijer - Gandia kopen? Bied vanaf 17!
Gert Jan Meijer Nederlands Gandia
Techniek Aquarel
Afmetingen 22 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 17
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderij kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Nederlands Boerderij
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 34 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Laurens Jannis Braams - Stadhuis te Middelburg kopen? Bied vanaf 20!
Laurens Jannis Braams (1913) Nederlands Stadhuis te Middelburg
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 20
Ids Wiersma - Kerk te Blija, ets (1931) kopen? Bied vanaf 250!
Ids Wiersma (1878-1965) Nederlands Kerk te Blija, ets (1931)
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 250
Arturo Souto - volksopstand - executie kopen? Bied vanaf 69!
Arturo Souto (1902-1964) Spaans Mexicaans volksopstand - executie
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Wouter Dirk Oosterloo - (1879-1955) - Havengezicht kopen? Bied vanaf 125!
Wouter Dirk Oosterloo (1879-1955) Nederlands (1879-1955) - Havengezicht
Techniek Olieverf
Afmetingen 75.5 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 125
Gijsbert Jacobs van den Hof - Bescherming der Inventieve Gedachte kopen? Bied vanaf 115!
Gijsbert Jacobs van den Hof (1889-1965) Nederlands Bescherming der Inventieve Gedachte
Techniek Brons
Afmetingen 5.5 x 6.5 x 6.5 cm (h x b x d)
€ 115
Mies Drabbe - Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907 kopen? Bied vanaf 350!
Mies Drabbe (1875-1956) Nederlands Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907
Techniek Isografie
Afmetingen 30 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Techniek Ets
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Lodewijk Willem van Kooten - Honfleur Normandie kopen? Bied vanaf 40!
Lodewijk Willem van Kooten (1903-1972) Nederlands Honfleur Normandie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Jac. de Beer - Houtsnede - Vliegenzwam kopen? Bied vanaf 75!
Jac. de Beer (1888-1946) Nederlands Houtsnede - Vliegenzwam
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21.5 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 75
Wim Graves Kooiman - Onderwijzeer Straver + graffiti kopen? Bied vanaf 119!
Wim Graves Kooiman (1937) Nederlands Onderwijzeer Straver + graffiti
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 119
Eduard Houbolt - (1885-1954) | Portret van dame 1924 kopen? Bied vanaf 300!
Eduard Houbolt (1885-1954) Nederlands (1885-1954) | Portret van dame 1924
Techniek Potlood
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 300