Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1913 |
Techniek | Varia |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Portret |
Afmetingen | 45 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Mooi in passe partout ingelijst in een zeer oude barokke lijst | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amstelveen, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.