5. Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Het Amsterdams impressionisme was een kunststroming in de late negentiende eeuw met als grondlegger George Hendrik Breitner, die het Franse en Haagse impressionisme als zijn basis had. De Amsterdamse schilders onderscheidden zich van de Haagse en Larense Scholen met name door hun onderwerpkeuze. Deze was namelijk op het grootstedelijke leven gericht.

Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 60!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Het Gebed
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1000!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 58 x 71.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 1.000
Willem Witsen - Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug kopen? Bied vanaf 1250!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Willem Bastiaan Tholen - Huisje in landschap kopen? Bied vanaf 750!
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Nederlands Huisje in landschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 51.5 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Jan Toorop - Litho, Mijnwerker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Litho, Mijnwerker - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 85.5 x 94.5 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Floris Verster - 7 boekwerken/catalogi kopen? Bied vanaf 70!
Floris Verster (1861-1927) Nederlands 7 boekwerken/catalogi
Techniek Softcover
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 70
Jan Toorop - De Mijnwerker kopen? Bied vanaf 39!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands De Mijnwerker
Techniek Isografie
Afmetingen 69 x 75 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Jan Toorop - Ingelijste ets: 'In het bos' - 1895 kopen? Bied vanaf 850!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Ingelijste ets: 'In het bos' - 1895
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!) kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!)
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Willem de Zwart - Doprsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Doprsgezicht
Techniek Houtskool
Afmetingen 19 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Willem de Zwart - Paard en wagen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Paard en wagen
Techniek Houtskool
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Willem Bastiaan Tholen - Studietekening schepen op zee kopen? Bied vanaf 90!
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Nederlands Studietekening schepen op zee
Techniek Houtskool
Afmetingen 19 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 90