5. Les Vingt

Les Vingt

Opgericht in 1883 - opgeheven in 1893

Les Vingt

Les Vingt was een Belgische kunstenaarsgroep die voortkwam uit de groep L’Essor. Ze verzetten zich tegen het verouderde academische en de heersende artistieke standaarden. Het gebrek aan programma bracht de groep uiteindelijk in problemen waardoor het werd ontbonden. Toch ontstond uit Les Vingt een nieuwe groep, namelijk La Libre Esthétique, waarbij de meeste leden van Les Vingt zich weer aansloten.

Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 60!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Het Gebed
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Jan Toorop - Dante kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Dante
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 38 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Frans Simons - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 290!
Frans Simons (1855-1919) Belgisch Titel onbekend
Techniek Olieverf
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 290
Jan Toorop - Litho, Mijnwerker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Litho, Mijnwerker - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 85.5 x 94.5 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Jan Toorop - De Mijnwerker kopen? Bied vanaf 39!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands De Mijnwerker
Techniek Isografie
Afmetingen 69 x 75 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Jan Toorop - Ingelijste ets: 'In het bos' - 1895 kopen? Bied vanaf 850!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Ingelijste ets: 'In het bos' - 1895
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Felicien Rops - L'intracte de Minerve kopen? Bied vanaf 50!
Felicien Rops (1833-1898) Belgisch L'intracte de Minerve
Techniek Heliogravure
Afmetingen 44 x 34 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50