Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1961 |
Techniek | Ets |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 3/3 |
Conditie | Zeer Goed | ||
Galerie onderhouden | |||
Prijs | Tot 5 kg.