De litho ‘Composizione ‘ van Italo Primi (1903 – 1983 Rapallo, Italië) uit 1948, is een ongenummerd HC exemplaar in goede archiefconditie. De drager van de litho is papier en is met een passepartout ingelijst. De lijst is 41 x 1,5 x 41 cm. (h x b x l) groot. De afbeelding is 21 x 20 cm.
Bij verzending wordt de litho zorgvuldig verpakt en verzonden door Post NL.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hengelo ov, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 30,00