3. items
  5. Land

Italië Italië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Italiaans.

Bertoncello - Roberto Rigon vaas met Screziato Tabacco glazuur kopen? Bied vanaf 150!
Bertoncello (1930-2011) Italiaans Roberto Rigon vaas met Screziato Tabacco glazuur
Afmetingen 19 x 29 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Dino Martens - Dino Martens Vintage Murano Art Glass kopen? Bied vanaf 350!
Dino Martens (1894-1970) Italiaans Dino Martens Vintage Murano Art Glass
Afmetingen 16 x 16 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 1.5 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 350
Enrico Baj - "L'Ultimo dei Generali" - Porseleinen bord diameter 30,5 - Met stof en medailles kopen? Bied vanaf 495!
Enrico Baj (1924-2003) Italiaans "L'Ultimo dei Generali" - Porseleinen bord diameter 30,5 - Met stof en medailles
Techniek Keramiek
Afmetingen 30.5 x 30.5 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 495
Carlo Guarienti - Litho: Amsterdam - 1954 kopen? Bied vanaf 49!
Carlo Guarienti (1923) Italiaans Litho: Amsterdam - 1954
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Selwyn Senatori - 'Insalata' kopen? Bied vanaf 230!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands 'Insalata'
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 84 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 230
Antonio Corpora - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 45!
Antonio Corpora (1909-2004) Italiaans Abstracte compositie
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Giuseppe Armani - L'Altalena kopen? Bied vanaf 50!
Giuseppe Armani (1935-2006) Italiaans L'Altalena
Afmetingen 37 x 23 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht 2370 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Giuseppe Armani - Nuovi Frutti kopen? Bied vanaf 60!
Giuseppe Armani (1935-2006) Italiaans Nuovi Frutti
Afmetingen 31 x 13 x 13 cm (h x b x d)
€ 60
Giuseppe Armani - Fluitende man en vrouw op rots kopen? Bied vanaf 100!
Giuseppe Armani (1935-2006) Italiaans Fluitende man en vrouw op rots
Afmetingen 27 x 19 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Carlo Corsi - Italië omstreeks 1930 post impressionistisch olieverf op paneel gesigneerd kopen? Bied vanaf 78!
Carlo Corsi (1879-1966) Italiaans Italië omstreeks 1930 post impressionistisch olieverf op paneel gesigneerd
Techniek Olieverf
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Huidig bod
€ 78
1 bieding
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd
Techniek Offset
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Massimo Scolari - Hangar Design Agenda 2001 kopen? Bied vanaf 17!
Massimo Scolari (1943) Italiaans Hangar Design Agenda 2001
Techniek Hardcover
Afmetingen 21 x 27 cm (h x b)
€ 17
Ahura - Italiaanse Keramiek fabriek Ahora. kopen? Bied vanaf 75!
Ahura (1973) Italiaans Italiaanse Keramiek fabriek Ahora.
Afmetingen 36 x 16 cm (h x b)
€ 75
Alberto Giacometti - Derrière le miroir kopen? Bied vanaf 700!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans Derrière le miroir
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Aldo Londi - Vetrara keramiek kopen? Bied vanaf 60!
Aldo Londi (1911-2003) Italiaans Vetrara keramiek
Afmetingen 4 x 18 cm (h x b)
€ 60
Giuseppe Armani - Contadinello con funghi - Country Boy kopen? Bied vanaf 60!
Giuseppe Armani (1935-2006) Italiaans Contadinello con funghi - Country Boy
€ 60
Giuseppe Armani - gita in carriola kopen? Bied vanaf 40!
Giuseppe Armani (1935-2006) Italiaans gita in carriola
Afmetingen 17 x 14 x 11 cm (h x b x d)
€ 40
Giuseppe Armani - Champs elysees kopen? Bied vanaf 60!
Giuseppe Armani (1935-2006) Italiaans Champs elysees
Afmetingen 26 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 60
Aldo Rossi - Kop van Zuid Rotterdam- handgesigneerd 1985 kopen? Bied vanaf 125!
Aldo Rossi (1931-1997) Italiaans Kop van Zuid Rotterdam- handgesigneerd 1985
Techniek Offset
Afmetingen 50 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Aldo Rossi - Ets. De Broni-binnenplaats kopen? Bied vanaf 150!
Aldo Rossi (1931-1997) Italiaans Ets. De Broni-binnenplaats
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Giuseppe Gambino - Het Huwelijk kopen? Bied vanaf 175!
Giuseppe Gambino (1928-1997) Italiaans Het Huwelijk
Techniek Ets
Afmetingen 28.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Real Fabbrica Capodimonte - Keramisch vaasje . kopen? Bied vanaf 15!
Real Fabbrica Capodimonte (1739) Italiaans Keramisch vaasje .
Afmetingen 20 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 550 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Italo Primi - Composizione kopen? Bied vanaf 160!
Italo Primi (1903-1983) Italiaans Composizione
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 160
Cristal T. Murano - Vintage - Opalglasvase mit Einschmelzungen der 60er Jahre kopen? Bied vanaf 29!
Cristal T. Murano Italiaans Vintage opaalglazen vaas met melts uit de jaren 60
Afmetingen 21 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 29
Cristal T. Murano - Vintage - Opalglasvase in Amphorenform, purpur/ weiß, 25 cm kopen? Bied vanaf 29!
Afmetingen 25 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 29
Cristal T. Murano - Vintage - Muranoglasvase, kobaltblau, gedreht mit Einschlüssen, 23 cm kopen? Bied vanaf 29!
Afmetingen 23 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 29
Carlo Berté - (1939-2007) Verfijnd, surrealistisch werk kopen? Bied vanaf 119!
Carlo Berté (1939) Italiaans (1939-2007) Verfijnd, surrealistisch werk
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 119
Industria Vetraria Valdarnese (IVV) - Matglazen zakdoek vaas kopen? Bied vanaf 20!
Industria Vetraria Valdarnese (IVV) (1952) Italiaans Matglazen zakdoek vaas
Afmetingen 12 x 19 cm (h x b)
€ 20
Enrico di Tommaso - vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 50!
Enrico di Tommaso (1928-1999) Italiaans vaas met bloemen
Techniek Aquarel
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Selwyn Senatori - 2 vintage schalen, gesigneerd, Mannen onder elkaar, voor Brinta kopen? Bied vanaf 25!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands 2 vintage schalen, gesigneerd, Mannen onder elkaar, voor Brinta
Techniek Keramiek
Afmetingen 7 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 25
Andrea Anastasio - Artimide Lete kopen? Bied vanaf 150!
Andrea Anastasio (1961) Italiaans Artimide Lete
Afmetingen 71 x 40 cm (h x b)
€ 150
Leucos - Tafellamp kopen? Bied vanaf 150!
Leucos (1962) Italiaans Tafellamp
Afmetingen 40 x 20 cm (h x b)
€ 150
Carlo Zauli - Figure on Chariot kopen? Bied vanaf 550!
Carlo Zauli (1926-2002) Italiaans Figuur op strijdwagen
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Bruno Bruni - - Fioro - kleuren- offset lithografie handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Bruno Bruni (1935) Italiaans - Fioro - kleuren- offset lithografie handgesigneerd
Techniek Offset
Afmetingen 90 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Marcello Morandini - Composition 700 kopen? Bied vanaf 250!
Marcello Morandini (1940) Italiaans Samenstelling 700
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 42 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
€ 250
Marino Marini - "La Reminicenza " , ets , uit :Tout pres de Marino , Luxe exemplaar, VIII/XV kopen? Bied vanaf 595!
Marino Marini (1901-1980) Italiaans "La Reminicenza " , ets , uit :Tout pres de Marino , Luxe exemplaar, VIII/XV
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 595
Lucio del Pezzo - Litho: "Tycho Brahe" kopen? Bied vanaf 49!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans Litho: "Tycho Brahe"
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Fred Carasso - vrouwenfiguren kopen? Bied vanaf 125!
Fred Carasso (1899-1969) Nederlands Italiaans vrouwenfiguren
Afmetingen 6.5 x 6.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Fred Carasso - penningkunst kopen? Bied vanaf 75!
Fred Carasso (1899-1969) Nederlands Italiaans penningkunst
Techniek Brons
Afmetingen 6.5 x 6.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Ferdinand Luigini - Sleepboot kopen? Bied vanaf 50!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans Sleepboot
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 35 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Bruno Bruni - litho - naakte vrouw kopen? Bied vanaf 40!
Bruno Bruni (1935) Italiaans litho - naakte vrouw
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 52 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Lucio del Pezzo - Litho - Labirintus kopen? Bied vanaf 40!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans Litho - Labirintus
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Domenico Cantatore - Odalisca kopen? Bied vanaf 40!
Domenico Cantatore (1906-1998) Italiaans Odalisca
Techniek Offset
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Max Klinger - Allegorie mit Genius Aquatinta 1911 Werkverzeichnis Beyer 407 kopen? Bied vanaf 200!
Max Klinger (1857-1920) Duits Italiaans Allegorie met Genius Aquatint 1911 Catalogue raisonné Beyer 407
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 14 x 24 cm (h x b)
€ 200