Anton Heyboer - Acryl en pastel , Schip IJmuiden , YM348 – 79 x 107 cm.
Theo Broeren - Glicée met acryl op doek ‘Chique in Zwart wit’ (ZÉÉR GROOT)
Theo Broeren - Glicée met acryl op doek “ Muziekspelen 2 “ (ZEER GROOT)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Pastel van Ferdinand Erfmann
Gemaakt in Rotheneuf (Bretagne)
Gedateerd 1920
Niet ingelijst, losbladig