Een prachtige en complete set van zes zwart-witte keramische onderzetters (of kleine bordjes) van Royal Sphinx Maastricht. Ieder bordje heeft een andere afbeelding van een drankje en een drinker in een taverne. De onderzetters/bordjes zijn genummerd van 1 t/m 6: 1. Le Vin - 2. Le Cidre - 3. Pale Ale - 4. l'Absint - 5. Eau-de-Vie - 6. Le Rhum Alle bordjes zijn in uitstekende staat zonder beschadigingen, chips of krassen. Ze lijken nauwelijks gebruikt. Het gewicht per bordje verschilt, dus is het totaalgewicht ingevuld. Onderop zijn de bordjes gemerkt met o.a. de bekende afbeelding van de Sphinx. Een bijzondere set, die uiteraard met zorg verpakt en verzonden zal worden.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80