Constant - Offset kunstdruk ‘Pousse, tout fleurit’

Constant - Offset kunstdruk ‘Pousse, tout fleurit’ kopen? Bied vanaf 40!
Constant - Offset kunstdruk ‘Pousse, tout fleurit’ kopen? Bied vanaf 40!Constant - Offset kunstdruk ‘Pousse, tout fleurit’ kopen? Bied vanaf 40!Constant - Offset kunstdruk ‘Pousse, tout fleurit’ kopen? Bied vanaf 40!Constant - Offset kunstdruk ‘Pousse, tout fleurit’ kopen? Bied vanaf 40!Constant - Offset kunstdruk ‘Pousse, tout fleurit’ kopen? Bied vanaf 40!Constant - Offset kunstdruk ‘Pousse, tout fleurit’ kopen? Bied vanaf 40!Constant - Offset kunstdruk ‘Pousse, tout fleurit’ kopen? Bied vanaf 40!
  • Constant (1920-2005)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2004
Techniek Offset
Stijl Modern
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 31 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Offset kunstdruk van Cobra-kunstenaar Constant Nieuwenhuijs: ‘Pousse, tout fleurit’. Gedrukt naar de gelijknamige litho uit 1949 voor de expo ‘Cobra et cie’, Centre de la Gravure et de l'Image imprimée, La Louvière, België, van 8 mei 2004 tot 15 augustus 2004. Gedrukt op dik gekartonneerd papier. Ingelijst met passe-partout. Formaat offsetdruk: 21 x 31 cm. Ingelijst: 30 x 40 cm. Niet gesigneerd. In uitstekende staat.

Opmerkingen. (1) De lijst heeft geen glazen plaat maar een plaat in kunststof (hard plastic). (2) Het artikel kan verstuurd worden naar een afhaalpunt in je buurt: €5 BE, €11,50 NL.

Samengevat
Kunstenaar: Constant Nieuwenhuijs
Titel: ‘Pousse, tout fleurit’
Type: offset
Jaar: 2004
Formaat: 21 x 31 cm
Ingelijst: 30 x 40 cm
Niet gesigneerd
In uitstekende staat
Uitstekend.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België
Binnen België € 8,50
Naar Nederland € 16,50
Naar Duitsland € 18,50