5. De Ateliers

De Ateliers

Opgericht in 1963

De Ateliers

De Ateliers is een onafhankelijke kunstopleiding die werd opgericht onder de naam Ateliers 63. Binnen deze opleiding kunnen jonge beeldend kunstenaars in eigen ateliers werken en begeleid worden door geenommeerde kunstenaars en kunstcritici (zowel de deelnemers als de begeleiders zijn hier aangegeven). Na vele jaren in Haarlem gevestigd te zijn geweest, is het instituut naar Amsterdam verhuisd aan het begin van de jaren '90.

Dirk Bakker - Kabouter in kamer kopen? Bied vanaf 125!
Dirk Bakker (1949) Nederlands Kabouter in kamer
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 125
Armando - Kleurengiclee KORPERLICH Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee KORPERLICH Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Armando - Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 129
Jan Dibbets - Kleurenoffset-litho Affiche: TENTOONSTELLING 1975/76 (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 65!
Jan Dibbets (1941) Nederlands Kleurenoffset-litho Affiche: TENTOONSTELLING 1975/76 (zeldzaam)
Techniek Offset
Afmetingen 56 x 43 cm (h x b)
€ 65
Armando - giclee: Der Kopf kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Der Kopf
Techniek Giclée
Afmetingen 55 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Rob Birza - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Rob Birza (1962) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100
Constant - ets: echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: echtpaar
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 299
Philip Akkerman - Ingelijste tekening: Zelfportret - 1986 kopen? Bied vanaf 795!
Philip Akkerman (1957) Nederlands Ingelijste tekening: Zelfportret - 1986
Techniek Potlood
Afmetingen 54 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 49!
Dirk Wiarda (1943-1999) Nederlands Litho: Roy Orbison - 1995
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 395
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Landschaft kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Landschaft
Techniek Giclée
Afmetingen 87 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Armando - Der Tisch- op Canvas - handgesigneerd en genummerd 24/25 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Der Tisch- op Canvas - handgesigneerd en genummerd 24/25
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Huidig bod
€ 159
1 bieding
Dirk Bakker - Jan Klaassen met vrouw in klederdracht kopen? Bied vanaf 85!
Dirk Bakker (1949) Nederlands Jan Klaassen met vrouw in klederdracht
Techniek Olieverf
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 85
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT Handgesigneerd (groot) kopen? Bied vanaf 179!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT Handgesigneerd (groot)
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 179
Armando - Kleurengiclee ES REGNET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ES REGNET Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Anne Feddema - “ Phiatu” 99 kopen? Bied vanaf 50!
Anne Feddema (1961) Nederlands “ Phiatu” 99
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: Das rad - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Armando - Kleurengiclee COMPOSITIE in ROOD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee COMPOSITIE in ROOD Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 149
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Armando - Kleurengiclee BEINE ( b.a.t exemplaar) kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee BEINE ( b.a.t exemplaar)
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 189
Armando - Litho DER BAUM uit 1987 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho DER BAUM uit 1987
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Constant - ets: figuren in labyrint - 1972 kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint - 1972
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 425
Armando - ohne Titel kopen? Bied vanaf 160!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ongetiteld
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 160
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 160
Armando - das Grab kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Het graf
Techniek Giclée
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Armando - grote giclee: Gestalt - 2015 kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits grote giclee: Gestalt - 2015
Techniek Giclée
Afmetingen 74 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 229
Constant - De Schilder kopen? Bied vanaf 325!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Armando - Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Armando - Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd--Groot!! kopen? Bied vanaf 179!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd--Groot!!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 179
Ger van Elk - oranje blanje bleue kopen? Bied vanaf 175!
Ger van Elk (1941-2014) Nederlands oranje blanje bleue
Techniek Litho
Afmetingen 116 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Armando - " Gestalt " 2013 - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 50 + e.a. kopen? Bied vanaf 129!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits " Gestalt " 2013 - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 50 + e.a.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 129
Constant - Ingelijste ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l'amour - 1979 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1250!
Constant (1920-2005) Nederlands Ingelijste ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l'amour - 1979 (nette lijst!)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Dirk Bakker - Tekening - 1971 kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Bakker (1949) Nederlands Tekening - 1971
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Armando - giclee: Der Krieger I - 2015 (oplage 25 stuks) kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Der Krieger I - 2015 (oplage 25 stuks)
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 159
Rob Birza - Fodor servies - 3 x ontbijtbord kopen? Bied vanaf 65!
Rob Birza (1962) Nederlands Fodor servies - 3 x ontbijtbord
Techniek Overig
Afmetingen 22 x 2 x 22 cm (h x b x d)
€ 65
Edgar Fernhout - Noord-Hollands Sneeuwlandschap - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout (1912-1974) Nederlands Noord-Hollands Sneeuwlandschap - Kleurlitho
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Dirk Bakker - 12 kleuren zeefdruk - Zonder titel e.a. V/VI - 23709 kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Bakker (1949) Nederlands 12 kleuren zeefdruk - Zonder titel e.a. V/VI - 23709
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
Techniek Giclée
Afmetingen 121 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Constant - Boek: aan Constant met 20 werken van verschillende kunstenaars kopen? Bied vanaf 325!
Constant (1920-2005) Nederlands Boek: aan Constant met 20 werken van verschillende kunstenaars
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 325
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 299
Constant - litho: New Babylon + gesigneerd portfolioblad - 1963 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon + gesigneerd portfolioblad - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 299
Constant - Litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Litho: Labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
€ 299