Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 81 cm (h x b) |
Incl. lijst | 76 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 60 |
Zeer mooie compositie van Bram Bogart. Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘81) en genummerd (37/60). Het hele blad in strakke zwarte lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in zeer goede staat.
Afmetingen: 93cm x 76cm (incl. lijst), 81cm x 63cm (blad)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |