Herman Brood - 4 livres : Souvenirs 1ère édition/Wild Romance le film/Healthy et demi sandwich
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1981 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 63 x 81 cm (h x l) |
incl. cadre | 76 x 93 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 60 |
Zeer mooie compositie van Bram Bogart. Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘81) en genummerd (37/60). Het hele blad in strakke zwarte lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in zeer goede staat.
Afmetingen: 93cm x 76cm (incl. lijst), 81cm x 63cm (blad)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
État | |
État | Très bon |