Periode | 1800 t/m 1899 |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 67 x 55 cm (h x b) |
Incl. lijst | 84 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Conditie: Matig, veel beginnende craquelé, lichte beschadiging op doek. Veilingwaarde: € 500.-- tot € 1.000.--
Verzekeringswaarde: € 1.000.-- De taxatiewaarde is zeer ruim naar beneden afgesteld vanwege de conditie en het
ontbreken van een handtekening. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gent, België |