5. Societe des Aquarellistes

Societe des Aquarellistes

Opgericht in 1856

Société Royale Belge des Aquarellistes

Société Royale Belge des Aquarellistes was een Belgische kunstenaarsvereniging. De vereniging hield jaarlijkse tentoonstellingen op wisselende locaties. Leden waren Belgen en in Brussel levende Nederlanders. Société Royale Belge des Aquarellistes speelde een rol bij het verspreiding van aquarellen in Europa. Soortgelijke verenigingen ontstonden ook in andere landen, zoals de Hollandsche Teekenmaatschappij in 1876.

Richard Baseleer - (onbekend) kopen? Bied vanaf 100!
Richard Baseleer (1867-1951) Belgisch (onbekend)
Techniek Aquarel
Afmetingen 42.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Is. van Mens - Devant le Café Maure kopen? Bied vanaf 49!
Is. van Mens (1890-1985) Nederlands Devant le Café Maure
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Henry Cassiers - Huizen aan Stadsgracht in de Winter kopen? Bied vanaf 25!
Henry Cassiers (1858-1944) Belgisch Huizen aan Stadsgracht in de Winter
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Is. van Mens - Hors de l'Enciente Karavaan kopen? Bied vanaf 100!
Is. van Mens (1890-1985) Nederlands Hors de l'Enciente Karavaan
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 100
Is. van Mens - Porteur Arabe ets kopen? Bied vanaf 100!
Is. van Mens (1890-1985) Nederlands Porteur Arabe ets
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 100