3. items
  5. Aftersale
Simeon Gonzales - " Vestida en Rosa Andino ” Acrylschilderij van Simeon Gonzales 150 x 120 cm kopen? Bied vanaf 395!

Aftersale

Simeon Gonzales (1973) Peruaans " Vestida en Rosa Andino ” Acrylschilderij van Simeon Gonzales 150 x 120 cm
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 395
Jan Lemmens - Houtsnede & Portfolio "Evenwicht" kopen? Bied vanaf 50!
Jan Lemmens (1935-1999) Nederlands Houtsnede & Portfolio "Evenwicht"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Jeroen Hermkens - Stadsgezicht op Elba kopen? Bied vanaf 100!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Stadsgezicht op Elba
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Hans Vanhorck - Vrouw kopen? Bied vanaf 179!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands Vrouw
Techniek Gouache
Afmetingen 88 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 179
Mobach Keramiek - Vaas met blauwe lijnen kopen? Bied vanaf 35!
Mobach Keramiek (1895) Nederlands Vaas met blauwe lijnen
Afmetingen 17 x 22 cm (h x b)
Gewicht 2077 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Royal Boch - Delfts Blauwe Foo Dog deksel Vaas Made for Royal Sphinx by Boch-Holland-Delfts kopen? Bied vanaf 45!
Royal Boch (1841) Belgisch Delfts Blauwe Foo Dog deksel Vaas Made for Royal Sphinx by Boch-Holland-Delfts
Afmetingen 35 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
A.K. Kaiser Porzellan - Porselein Kaststel uit de Aurelia Collectie , Designer - K. Nossek kopen? Bied vanaf 35!
A.K. Kaiser Porzellan Duits Porselein Kaststel uit de Aurelia Collectie , Designer - K. Nossek
Afmetingen 27 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Raymond Peynet - Litho, titel, " 'L Amoureux timide " De verlegen minnaar kopen? Bied vanaf 45!
Raymond Peynet (1908-1999) Frans Litho, titel, " 'L Amoureux timide " De verlegen minnaar
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Firma Regout & Co - Aardewerk Wandbord "De Visscherman" , Petrus Regout Maastricht kopen? Bied vanaf 20!
Firma Regout & Co (1827-1899) Nederlands Aardewerk Wandbord "De Visscherman" , Petrus Regout Maastricht
Afmetingen 2 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Rückl Crystal - Crystal Handgeslepen "Hoorn des Overvloed kopen? Bied vanaf 50!
Rückl Crystal (1903) Tsjechisch Crystal Handgeslepen "Hoorn des Overvloed
Afmetingen 18.5 x 12 x 26.5 cm (h x b x d)
€ 50
Henk Eikenaar - Litho, titel "Carman". kopen? Bied vanaf 50!
Henk Eikenaar (1945) Nederlands Litho, titel "Carman".
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Jan Kelderman - In de Amsterdamse Jordaan kopen? Bied vanaf 85!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands In de Amsterdamse Jordaan
Techniek Olieverf
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Royal Boch - Wandbord Made for Royal Sphinx by Boch Belgium - Holland - Delfts kopen? Bied vanaf 30!
Royal Boch (1841) Belgisch Wandbord Made for Royal Sphinx by Boch Belgium - Holland - Delfts
Afmetingen 25 x 25 x 3.5 cm (h x b x d)
€ 30
Corry Ammerlaan - Schaal en bekers, porselein Artihove, gemerkt CAN kopen? Bied vanaf 25!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Schaal en bekers, porselein Artihove, gemerkt CAN
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
€ 25
Henk Vierveijzer - Showing her dress nr4 kopen? Bied vanaf 350!
Henk Vierveijzer (1950) Nederlands Showing her dress nr4
Techniek Overig
Afmetingen 94 x 50 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 2200 g
€ 350
Antoni Tapies - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000 kopen? Bied vanaf 55!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Diego Velázquez - La Venus de Espejo, Museu del Prado kopen? Bied vanaf 15!
Diego Velázquez (1599-1660) Spaans La Venus de Espejo, Museu del Prado
Techniek Offset
Afmetingen 68 x 99 cm (h x b)
€ 15
Sjef van der Voort - Crucifix met priester kopen? Bied vanaf 100!
Sjef van der Voort (1914-1990) Nederlands Crucifix met priester
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 100
Anne Weitjens - sculptuur van een varkentje kopen? Bied vanaf 32!
Anne Weitjens (1913-2004) Nederlands sculptuur van een varkentje
Afmetingen 12 x 13 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Eleonora Stol - La Roja, passie kopen? Bied vanaf 800!
Eleonora Stol (1946) Nederlands La Roja, passie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 800
Willem Witjens - Ruïne kasteel. kopen? Bied vanaf 30!
Willem Witjens (1884-1962) Nederlands Ruïne kasteel.
Techniek Litho
Afmetingen 17 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Andries Dirk Copier - Colopal glazen tabakspot nr 1404 met onderzetter - Glasfabriek Leerdam kopen? Bied vanaf 20!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Colopal glazen tabakspot nr 1404 met onderzetter - Glasfabriek Leerdam
Afmetingen 11 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 20
Jopie Huisman - Kleurengiclee BORSTROK op DEVENTER STOEL kopen? Bied vanaf 75!
Jopie Huisman (1922-2000) Nederlands Kleurengiclee BORSTROK op DEVENTER STOEL
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Greet Lyklema - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Greet Lyklema (1943) Nederlands Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 49 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Hermann Nitsch - Schüttbild über Radierung, signiert und nummeriert kopen? Bied vanaf 1180!
Hermann Nitsch (1938-2022) Oostenrijks Losse afbeelding over ets, gesigneerd en genummerd
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 1.180
Cecile de Bruijn - Amour Blue kopen? Bied vanaf 25!
Cecile de Bruijn (1950) Nederlands Frans Amour Blue
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 64 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Sjaak Korsten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 27!
Sjaak Korsten (1957) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 27
Michael Hasted - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Michael Hasted (1945) Engels Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Raymond Pettibon - All My Groupies, signiert kopen? Bied vanaf 200!
Raymond Pettibon (1957) Amerikaans Al mijn groupies, ondertekend
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Corneille - La villageoise kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La villageoise
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Hans Wap - Spinning tops kopen? Bied vanaf 30!
Hans Wap (1943) Nederlands Spinning tops
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Ronald Boonacker - Lombardije II kopen? Bied vanaf 60!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Lombardije II
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 52 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Carole CARPIER - NUDE, 2021 kopen? Bied vanaf 199!
Carole CARPIER (1978) Frans NUDE, 2021
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 18 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 0.2 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Narayanan Akkitham - "The Ocean of Beauty" - Auflage 100 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 99!
Narayanan Akkitham (1939) Frans Indiaas "De Oceaan van Schoonheid"
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 99
Reinhold W. Timm - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Stad, Vrouw kopen? Bied vanaf 19!
Reinhold W. Timm (1931-2000) Duits Twee handgesigneerde zeefdrukken: Stad, Vrouw
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 19
Antoni Tapies - "Homage to Joan Miro" 1993 - signiert in der Platte kopen? Bied vanaf 90!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans "Hommage aan Joan Miro" 1993
Techniek Offset
Afmetingen 84 x 59 cm (h x b)
€ 90
Gunda Oehm - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Cultuur I, II, III kopen? Bied vanaf 18!
Gunda Oehm (1941) Duits Drie handgesigneerde zeefdrukken: Cultuur I, II, III
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 18
Francis Bacon - "Retrospektive" 1996 - originalplakat der Ausstellung, Haus der Künste - München kopen? Bied vanaf 80!
Francis Bacon (1909-1992) Engels Iers "Retrospectief" 1996 -
Techniek Offset
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
€ 80
David Roth - Siebdruck - Auflage 150 - signiert-nummeriet kopen? Bied vanaf 190!
David Roth (1942) Amerikaans Zeefdruk - oplage van 150 - gesigneerd-genummerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 75 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 190
Erich Paulmichl - e.a: collectie van vijf handgesigneerde zeefdrukken: Surrealistische Composties kopen? Bied vanaf 22!
Erich Paulmichl (1955-2012) Duits e.a: collectie van vijf handgesigneerde zeefdrukken: Surrealistische Composties
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 22
Eleonora Stol - Frans landschap kopen? Bied vanaf 150!
Eleonora Stol (1946) Nederlands Frans landschap
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Loek Frenk - Zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Loek Frenk (1939) Nederlands Zeefdruk, zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 62 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 20
Rainer Fetting - "Der Kuss" 1990 - limitierte Auflage 100 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 699!
Rainer Fetting (1949) Duits Amerikaans "The Kiss" editie van 100 - genummerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 75.5 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 699
Dirk Broeder - compositie in kleur kopen? Bied vanaf 163!
Dirk Broeder (1955) Nederlands compositie in kleur
Techniek Gouache
Afmetingen 45 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 163
Gerhard Richter - Gerhard RICHTER „Image after Image" große Museumsposter (124 x 124 cm) kopen? Bied vanaf 260!
Gerhard Richter (1932) Duits "Merlin" 1991 - grote posters
Techniek Offset
Afmetingen 124 x 124 cm (h x b)
€ 260