3. items
  5. Aftersale
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk HERSTBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Aftersale

Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk HERSTBOEKET Handgesigneerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Cecile de Bruijn - Amour Blue kopen? Bied vanaf 25!
Cecile de Bruijn (1950) Nederlands Frans Amour Blue
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 64 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Jan Kelderman - In de Amsterdamse Jordaan kopen? Bied vanaf 50!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands In de Amsterdamse Jordaan
Techniek Olieverf
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND kopen? Bied vanaf 59!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Jopie Huisman - Kleurengiclee BORSTROK op DEVENTER STOEL kopen? Bied vanaf 75!
Jopie Huisman (1922-2000) Nederlands Kleurengiclee BORSTROK op DEVENTER STOEL
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
€ 75
Antoni Tapies - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000 kopen? Bied vanaf 55!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Jan Kelderman - Landschap met visserman kopen? Bied vanaf 50!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Landschap met visserman
Techniek Olieverf
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 50
Marcel Hess - vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 370!
Marcel Hess (1873-1948) Belgisch vrouwelijk naakt
Techniek Giclée
Afmetingen 66 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 370
Jan Kelderman - Lutherse kerk te Amsterdam kopen? Bied vanaf 80!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Lutherse kerk te Amsterdam
Techniek Olieverf
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 80
Stefano Cavallo - Invocazione kopen? Bied vanaf 25!
Stefano Cavallo (1913-1997) Italiaans Invocazione
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Jurjen Fontein - Dansende paren kopen? Bied vanaf 75!
Jurjen Fontein (1949) Nederlands Dansende paren
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Joop Stoop - Niet bekend kopen? Bied vanaf 200!
Joop Stoop (1955) Nederlands Niet bekend
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 152 x 250 cm (h x b)
Drager Paneel
€ 200
Marinus Kutterink - Penning 150-jarig bestaan Haagsche Assurantie Compagnie kopen? Bied vanaf 30!
Marinus Kutterink (1907-1983) Nederlands Penning 150-jarig bestaan Haagsche Assurantie Compagnie
Techniek Brons
Afmetingen 6 x 6 x 0.3 cm (h x b x d)
Gewicht 78 g
€ 30
Hendrikus Roodenburg - Leiden kopen? Bied vanaf 35!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Leiden
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Roger Hebbelinck - Dom te Utrecht kopen? Bied vanaf 35!
Roger Hebbelinck (1912) Belgisch Dom te Utrecht
Techniek Gravure
Afmetingen 62.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Gerrit Groenewegen - Verscheide soorten van Hollandse vaartuigen kopen? Bied vanaf 250!
Gerrit Groenewegen (1754-1826) Nederlands Verscheide soorten van Hollandse vaartuigen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23 x 25 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd uit 2004
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 235
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd uit 2004
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 235
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTE Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk DRENTE Handgesigneerd uit 2004
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 235
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd uit 2004
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 235
Reinoud Kuipers - De Berkjes kopen? Bied vanaf 950!
Reinoud Kuipers (1956) Nederlands De Berkjes
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Op Spieraam
€ 950
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk DE MUZIKANT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk DE MUZIKANT Handgesigneerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Greet Lyklema - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Greet Lyklema (1943) Nederlands Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 49 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Paul Permeke - Winterlandschap, gezicht op dorp aan de horizon en boerderij kopen? Bied vanaf 200!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels Winterlandschap, gezicht op dorp aan de horizon en boerderij
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Shahid Parvez - New Friend kopen? Bied vanaf 250!
Shahid Parvez (1970) Indiaas New Friend
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 95 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee DE KINDERARTS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 49!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee DE KINDERARTS Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Angeles Nieto - La danza de la luz kopen? Bied vanaf 250!
Angeles Nieto (1963) Spaans Nederlands La danza de la luz
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 97.5 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Mr. Strange - De ontsnapping kopen? Bied vanaf 80!
Mr. Strange (1964) Frans De ontsnapping
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Jessica Keppel - Zeefdruk /collage op geschept papier, de rozen zijn opgeplakt. kopen? Bied vanaf 20!
Jessica Keppel (1960) Nederlands Zeefdruk /collage op geschept papier, de rozen zijn opgeplakt.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 20
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Rob Scholte - Ingelijste zeefdruk , Copyright – lijst: 112 x 108 cm kopen? Bied vanaf 250!
Rob Scholte (1958) Nederlands Ingelijste zeefdruk , Copyright – lijst: 112 x 108 cm
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 112 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Christine Comyn - Odalisque IV kopen? Bied vanaf 230!
Christine Comyn (1957) Belgisch Odalisque IV
Techniek Giclée
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 230
Techniek Digitale Print
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Jan Cremer - Ik Jan Cremer kopen? Bied vanaf 85!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Ik Jan Cremer
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 42 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 85
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Theo van der Horst - Staande vrouw - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands Staande vrouw - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 10.5 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 38
Martin Sjardijn - Model Liza kopen? Bied vanaf 49!
Martin Sjardijn (1947) Nederlands Model Liza
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Frits Lindeman - Ets, Titel, S&P kopen? Bied vanaf 20!
Frits Lindeman (1945) Nederlands Ets, Titel, S&P
Techniek Ets
Afmetingen 11 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 20
Petrus Johannes Teunissen - Amsterdams stadsgezicht - Ets kopen? Bied vanaf 53!
Petrus Johannes Teunissen (1890-1958) Nederlands Amsterdams stadsgezicht - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 53
Ronald Boonacker - Tanzania I kopen? Bied vanaf 50!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Tanzania I
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Eric Toebosch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Armand Apol - Verger sous la neige’ kopen? Bied vanaf 260!
Armand Apol (1879-1950) Belgisch Verger sous la neige’
Techniek Litho
Afmetingen 89 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 260
Henny Visch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Henny Visch (1924-2008) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Cor Sonke - kleurrijk abstract werk kopen? Bied vanaf 60!
Cor Sonke (1960) Nederlands kleurrijk abstract werk
Techniek Olieverf
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Willem Janssen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Willem Janssen (1950) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 71 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 30
Eja Siepman van den Berg - Staande (armen omhoog) kopen? Bied vanaf 475!
Eja Siepman van den Berg (1943) Nederlands Staande (armen omhoog)
Techniek Overig
Afmetingen 25 x 7.5 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Bettina Lopetro - Lunch at the lake kopen? Bied vanaf 32!
Bettina Lopetro (1965) Nederlands Engels Lunch at the lake
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 32