Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vroeg en zeldzaam werk
Genummerd, gesigneerd en gedateerd in potlood: 24/25, De Wieg, AartvanDobbenburgh 1924
Gemonogrammeerd in druk: AvD ‘24
Beeldmaat: 27 x 22,5 cm
Bladmaat: 31 x 31 cm
Conditie: goed
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarssen, Nederland |