5. VANK

VANK

Opgericht in 1904 - opgeheven in 1941

Vereeniging voor Ambachts- en Nijverheidskunst

Vereeniging voor Ambachts- en Nijverheidskunst (VANK) was een vereniging die zich inspande om kunst en industrie dicht bij elkaar te brengen. De VANK was een organisatie van en voor kunstnijveraars. De organisatie ontstond in navolging van de Britse Arfts and Crafts beweging. Vooral het constructieve ontwerpen heerste binnen de VANK.

Aart van Dobbenburgh - Bloeiende planten op rotsen kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Bloeiende planten op rotsen
Techniek Litho
Afmetingen 27.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Charles Eyck - Kerstmis kopen? Bied vanaf 175!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Kerstmis
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Aart van Dobbenburgh - Kerk in Sint Pancras kopen? Bied vanaf 40!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Kerk in Sint Pancras
Techniek Litho
Afmetingen 33.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Aart van Dobbenburgh - litho: Marthy - 1958 kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands litho: Marthy - 1958
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 59
Aart van Dobbenburgh - litho: mijn moeder - 1952 kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands litho: mijn moeder - 1952
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 59
Techniek Ets
Afmetingen 21.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Charles Eyck - Litho: Patio - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Litho: Patio - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Aart van Dobbenburgh - Litho: Droogbloemen - 1974 kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Droogbloemen - 1974
Techniek Litho
Afmetingen 59.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 59
Aart van Dobbenburgh - Litho: Distel - 1924 kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Distel - 1924
Techniek Litho
Afmetingen 54.3 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 59
Carel Blazer - 5 foto's: Schetsontw. kantoorgebouw Bataafsche Petroleum Maatschappij (Den Haag) kopen? Bied vanaf 150!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands 5 foto's: Schetsontw. kantoorgebouw Bataafsche Petroleum Maatschappij (Den Haag)
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 17 x 21.5 cm (h x b)
€ 150
Carel Blazer - 4 foto's: ontwerp Stationspostgebouw aan het Oosterdok te Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands 4 foto's: ontwerp Stationspostgebouw aan het Oosterdok te Amsterdam
€ 100
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 375!
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Jeanne Bieruma Oosting - Balkon kopen? Bied vanaf 175!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Balkon
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Jeanne Bieruma Oosting - Aquarel: Stilleven met roos kopen? Bied vanaf 595!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Aquarel: Stilleven met roos
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Jeanne Bieruma Oosting - Het plateaupaard kopen? Bied vanaf 100!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Het plateaupaard
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100
Aart van Dobbenburgh - Marthy kopen? Bied vanaf 50!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Marthy
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 55 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Piet Zwart - 4 catalogi - A choice from his personal archive 1 t/m 4 kopen? Bied vanaf 50!
Piet Zwart (1885-1977) Nederlands 4 catalogi - A choice from his personal archive 1 t/m 4
Techniek Softcover
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - Koninklijke Schouwburg Den Haag. . kopen? Bied vanaf 49!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Koninklijke Schouwburg Den Haag. .
Techniek Litho
Afmetingen 19 x 12 cm (h x b)
€ 49
Roelf Gerbrands - Stilleven met witte lelies voor het venster kopen? Bied vanaf 375!
Roelf Gerbrands (1891-1954) Nederlands Stilleven met witte lelies voor het venster
Techniek Olieverf
Afmetingen 97 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Charles Eyck - Litho Vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Litho Vrouw - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Eisenloeffel - geëmailleerde plaquette kopen? Bied vanaf 50!
Jan Eisenloeffel (1876-1957) Nederlands geëmailleerde plaquette
Afmetingen 15 x 15 x 0.03 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Gesigneerd Ongemerkt
€ 50
Willem Hendrik van Norden - zonder titel. kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands zonder titel.
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
Willem Hendrik van Norden - Ets: diverse figuren kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: diverse figuren
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 39
Techniek Ets
Afmetingen 19.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 39
Aart van Dobbenburgh - Wasgoed op Amsterdamse schuiten - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Wasgoed op Amsterdamse schuiten - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46.5 cm (h x b)
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - De haas en de schildpad - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands De haas en de schildpad - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 5 x 20 cm (h x b)
€ 50
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 159!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede
Afmetingen 22 x 20 cm (h x b)
€ 159
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede: Twee kameleons kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede: Twee kameleons
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31.5 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Jeanne Bieruma Oosting - Programma Koninklijk Theater ‘s Gravenhave 1932 kopen? Bied vanaf 150!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Programma Koninklijk Theater ‘s Gravenhave 1932
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 23 x 15 cm (h x b)
€ 150
Jeanne Bieruma Oosting - Programma Koninklijk Theater ‘s Gravenhave 1930 kopen? Bied vanaf 150!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Programma Koninklijk Theater ‘s Gravenhave 1930
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 23 x 15 cm (h x b)
€ 150
Aart van Dobbenburgh - Litho: Senefelder - 1937 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Senefelder - 1937
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 28.5 cm (h x b)
Drager Papier
€ 30
Willem Hendrik van Norden - Ets: De dood van de minotaurus kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: De dood van de minotaurus
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 39
Techniek Ets
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 399!
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 23.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Jeanne Bieruma Oosting - Omslag / Lithografie serie "het Circus " 1948 - potloodgenummerd oplage 12! kopen? Bied vanaf 63!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Omslag / Lithografie serie "het Circus " 1948 - potloodgenummerd oplage 12!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 63
Willem Sandberg - Open oog kopen? Bied vanaf 39!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Open oog
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
€ 39
Hubert Levigne - Landschap met figuren. kopen? Bied vanaf 39!
Hubert Levigne (1905-1989) Nederlands Landschap met figuren.
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 39
Willem Hendrik van Norden - Ets: Monster kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: Monster
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 39
Willem Sandberg - Ardon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Ardon, zeefdruk
Techniek Varia
Afmetingen 52 x 76 cm (h x b)
€ 50
Chris Lanooy - Mooi puntgaaf Juliana vaasje. kopen? Bied vanaf 100!
Chris Lanooy (1881-1948) Nederlands Mooi puntgaaf Juliana vaasje.
Afmetingen 10.5 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 100
Lex Metz - Circus kopen? Bied vanaf 25!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Circus
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Lex Metz - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands zonder titel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 59 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Aap en de Kat
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30.2 x 23.3 cm (h x b)
€ 75