5. Vereniging Originele Grafiek VOG

Vereniging Originele Grafiek VOG

Opgericht in 1993

Grafiekplatform VOG

Het Grafiekplatform VOG (Vereniging voor Originele Grafiek) is met haar diverse projecten een ontmoetingspunt voor, naast grafici zelf, onder meer musea, galeries en verzamelaars. Het grafiekplatform is ontstaan met het doel een vereniging op te richten die de belangen van elk van de betrokken partijen beter zou kunnen vertegenwoordigen. Sinds 2011 geeft de vereniging het grafiekmagazine RAAM uit. Leden en abonnees ontvangen bij elk nummer een originele RAAMprent. De nadruk ligt niet alleen op het ambachtelijke aspect van grafische kunst, maar de vereniging staat ook open voor andere vormen van grafiek, zoals digitale en computergrafiek.

Ardi Brouwer - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Ardi Brouwer (1960) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Ron Gennisse - Poort II kopen? Bied vanaf 100!
Ron Gennisse (1955) Nederlands Poort II
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Wim van der Meij - winter kopen? Bied vanaf 30!
Wim van der Meij (1949) Nederlands winter
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Marijke Verhoef - Veld 12 - Handgesigneerd / inglijst met passepartout. kopen? Bied vanaf 30!
Marijke Verhoef (1946) Nederlands Veld 12 - Handgesigneerd / inglijst met passepartout.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Lukie de Bree - Geen titel kopen? Bied vanaf 15!
Lukie de Bree (1953) Nederlands Geen titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 15
Jeroen Hermkens - handgesigneerde litho | 'Droogdok Hellevoetsluis | 2005 kopen? Bied vanaf 60!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands handgesigneerde litho | 'Droogdok Hellevoetsluis | 2005
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 60
Joke Struik - Grote RELIËFDRUK - schaap wolkjes - gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Joke Struik (1946) Nederlands Grote RELIËFDRUK - schaap wolkjes - gesigneerd - ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40