Jeroen Hermkens - handgesigneerde litho | 'Droogdok Hellevoetsluis | 2005

Jeroen Hermkens - handgesigneerde litho | 'Droogdok Hellevoetsluis | 2005 kopen? Bied vanaf 60!
Jeroen Hermkens - handgesigneerde litho | 'Droogdok Hellevoetsluis | 2005 kopen? Bied vanaf 60!Jeroen Hermkens - handgesigneerde litho | 'Droogdok Hellevoetsluis | 2005 kopen? Bied vanaf 60!Jeroen Hermkens - handgesigneerde litho | 'Droogdok Hellevoetsluis | 2005 kopen? Bied vanaf 60!Jeroen Hermkens - handgesigneerde litho | 'Droogdok Hellevoetsluis | 2005 kopen? Bied vanaf 60!Jeroen Hermkens - handgesigneerde litho | 'Droogdok Hellevoetsluis | 2005 kopen? Bied vanaf 60!Jeroen Hermkens - handgesigneerde litho | 'Droogdok Hellevoetsluis | 2005 kopen? Bied vanaf 60!Jeroen Hermkens - handgesigneerde litho | 'Droogdok Hellevoetsluis | 2005 kopen? Bied vanaf 60!
  • Jeroen Hermkens (1960)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2005
Techniek Litho
Drager Geschept Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 38 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 60 exemplaren
Prachtige litho van de hand van Jeroen Hermkens.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd, getiteld en gedateerd. Afmeting van het blad is 38 x 52cm. Het werk verkeert in nieuwstaat.

Brabantse Utrechter Jeroen Hermkens verruilt op 19-jarige leeftijd 'St Tunnis' voor de grote stad. Daar werkt hij inmiddels reeds meer dan 35 jaar aan een herkenbaar en imposant oeuvre. Zijn opleiding volgt hij aan de Hogeschool voor de Kunsten in de stad waar hij vanaf dan onlosmakelijk aan verbonden blijkt. Zijn passie voor de lithografie ontwikkelt hij in parijs, waar hij alles leert over deze ambachtelijke wijze van kunst maken. Hermkens' werk blijft niet onopgemerkt en nadat hij verschillende nationale en internationale tentoonstellingen krijgt, wordt hij in 2006 verkozen tot kunstenaar van het jaar.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 35,00