5. Nada

Nada

Opgericht in 1959 - opgeheven in 1960

NADA

De NADA-groep maakt in een korte tijd naam, en exposeert in verschillende galeries in Nederland. Rik van Bentum en Ted Felen kwamen op het idee om een kunstgroep op te richten in Spanje. Aangezien de Nul-groep en de Zero-groep al bestonden, werd het NADA. Het achterliggende idee dat ze hadden was dat eenheid macht maakt. De groep had geen programma. Vanwege een ernstig ongeluk van Ted Felen, die deel uitmaakt van deze groep, valt de groep uit elkaar.

Jan Cremer - Toscane - ingelijst - 2001- 125 ex - groot kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Toscane - ingelijst - 2001- 125 ex - groot
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Jan Cremer - 2 luik - ingelijst - 1991 - 65 ex. kopen? Bied vanaf 325!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 2 luik - ingelijst - 1991 - 65 ex.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Jan Cremer - Tulpen - ingelijst - 1999 - 200 ex. kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulpen - ingelijst - 1999 - 200 ex.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Klaas Gubbels - Ingelijste gemengde techniek op doek: "Volksbond" Rotterdam - 2018 kopen? Bied vanaf 1995!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste gemengde techniek op doek: "Volksbond" Rotterdam - 2018
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 29 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Klaas Gubbels - Collage op board: Koffiekan met koffiekop - 2009 kopen? Bied vanaf 1000!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Collage op board: Koffiekan met koffiekop - 2009
Techniek Collage
Afmetingen 60.5 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Jan Cremer - Set koffiekopjes kopen? Bied vanaf 15!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Set koffiekopjes
Techniek Keramiek
Afmetingen 7 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 15
1 bieding
Klaas Gubbels - Ingelijste olieverf op doek - 2016 kopen? Bied vanaf 1995!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste olieverf op doek - 2016
Techniek Olieverf
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Jan Cremer - grote zeefdruk: Altai - 1988 kopen? Bied vanaf 199!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands grote zeefdruk: Altai - 1988
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 116 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 199
Klaas Gubbels - Havens kopen? Bied vanaf 175!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Havens
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Klaas Gubbels - Zeefdruk: Stilleven - 1999 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: Stilleven - 1999
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 499
Klaas Gubbels - Kan op tafel, metalen beeld (2023) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Kan op tafel, metalen beeld (2023)
Techniek IJzer
Afmetingen 13 x 10 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Jan Cremer - Tulpen - zeefdruk 156/200, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulpen - zeefdruk 156/200, gesigneerd r.o.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 87 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Jan Cremer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jan Cremer - Balletdanseres kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Balletdanseres
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Jan Cremer - Tulips 1995, Paris-New York, Museum van der Togt Amstelveen kopen? Bied vanaf 50!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulips 1995, Paris-New York, Museum van der Togt Amstelveen
Techniek Offset
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
€ 50
Klaas Gubbels - Drie kannen op elkaar, metalen beeld (2017) kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Drie kannen op elkaar, metalen beeld (2017)
Techniek IJzer
Afmetingen 13 x 11 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 95
Klaas Gubbels - Sienna kopen? Bied vanaf 925!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Sienna
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 925
Jan Cremer - 60 ste verjaardag box kopen? Bied vanaf 700!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 60 ste verjaardag box
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 700
Jan Cremer - Koffiekopjes kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Koffiekopjes
Techniek Keramiek
Afmetingen 5 x 12 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 200 g
€ 200
Klaas Gubbels - KUNSTENAAR EN MODEL kopen? Bied vanaf 348!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands KUNSTENAAR EN MODEL
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 348
Klaas Gubbels - STILLEVEN MET PIJP kopen? Bied vanaf 348!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands STILLEVEN MET PIJP
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 348
Klaas Gubbels - Houtsnede: stilleven - 2004 kopen? Bied vanaf 399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtsnede: stilleven - 2004
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Jan Cremer - 6 boeken literatuur, o.a. Ik Jan Cremer (1e druk) kopen? Bied vanaf 55!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 6 boeken literatuur, o.a. Ik Jan Cremer (1e druk)
Techniek Softcover
Afmetingen 20 x 13 cm (h x b)
€ 55
Jan Cremer - Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Klaas Gubbels - houtdruk/zeefdruk/potlood: vaandrager de hef - 2018 kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk/zeefdruk/potlood: vaandrager de hef - 2018
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 325
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: 2004 kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: 2004
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60.5 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 650
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 1984 kopen? Bied vanaf 249!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 1984
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 249
Klaas Gubbels - Litho: "Januskan" - 2004 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 750!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Litho: "Januskan" - 2004 (zeer groot!)
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 750
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso I - 2001 kopen? Bied vanaf 249!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Grote zeefdruk: Strada Rosso I - 2001
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 120.5 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 249
Klaas Gubbels - Ingelijste olieverf op doek: "Twee oren" - 2022 kopen? Bied vanaf 1295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: "Twee oren" - 2022
Techniek Olieverf
Afmetingen 28.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.295
Jan Cremer - Tulpen kopen? Bied vanaf 500!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulpen
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 500
Klaas Gubbels - tafel met twee voorwerpen kopen? Bied vanaf 150!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands tafel met twee voorwerpen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 88 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Klaas Gubbels - Sjabloondruk: oranje tuiten - 2006 kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Sjabloondruk: oranje tuiten - 2006
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 425
Klaas Gubbels - Brand van Rotterdam kopen? Bied vanaf 399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Brand van Rotterdam
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Klaas Gubbels - De Kar (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 179!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands De Kar (PRIJSVERLAGING)
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 179
Jan Cremer - Composition Nr. 1, litho (1960, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 800!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Composition Nr. 1, litho (1960, kleine oplage)
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 800
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: 2019 kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: 2019
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 495
Klaas Gubbels - Houtdruk ‘Volksbond’ - 2010 kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk ‘Volksbond’ - 2010
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 450
Klaas Gubbels - Litho - 1977 kopen? Bied vanaf 275!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Litho - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 275
Jan Cremer - 'Kaukasus' kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 'Kaukasus'
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 81 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jan Cremer - Tears of Kennedy's Coffin Nr.II kopen? Bied vanaf 245!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tears of Kennedy's Coffin Nr.II
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 245
Jan Cremer - Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 121 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Klaas Gubbels - Houtdruk - 2011 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk - 2011
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 499