5. Haagse Aquarellisten

Haagse Aquarellisten

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1994

Haagse Aquarellisten

De Haagse Aquarellistenvereniging werd opgericht om het gebruik van waterverf in de kunst van de oprichters onderling te stimuleren. De behoefte bestond, naast de Hollandse Aquarellistenkring, ook bij aquarellisten in Den Haag aquarellisten onderling om zich te verengingen om de kunst van het aquarelleren te stimuleren en gezamenlijk te exposeren. Op 11 december 1994 werd in de sociëteit van Pulchri Studio de opheffingsvergadering gehouden wegens gebrek aan vernieuwende ideeën.

Sierk Schroder - Portret kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Portret
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Sierk Schroder - MAN MET PIJP kopen? Bied vanaf 69!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands MAN MET PIJP
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Techniek Ets
Afmetingen 21.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Jos van den Berg - Ets: Zelfportret kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ets: Zelfportret
Techniek Ets
Afmetingen 12 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan - 1947 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Bok en Haan - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 39
Piet Klaasse - Litho: "Moeder en kind" kopen? Bied vanaf 49!
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands Litho: "Moeder en kind"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Jos van den Berg - Ets: Naakte dame kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ets: Naakte dame
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Kees Andrea - Tentoonstellings poster - 1955 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Tentoonstellings poster - 1955
Techniek Offset
Afmetingen 61 x 49.5 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Harlekijnen met vliegers en hond
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
€ 39
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 375!
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Jeanne Bieruma Oosting - Balkon kopen? Bied vanaf 175!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Balkon
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Jeanne Bieruma Oosting - Aquarel: Stilleven met roos kopen? Bied vanaf 595!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Aquarel: Stilleven met roos
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Jeanne Bieruma Oosting - Het plateaupaard kopen? Bied vanaf 100!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Het plateaupaard
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100
Cees Bolding - Portret 1922 kopen? Bied vanaf 150!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Portret 1922
Techniek Houtskool
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jeanne Bieruma Oosting - Koninklijke Schouwburg Den Haag. . kopen? Bied vanaf 49!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Koninklijke Schouwburg Den Haag. .
Techniek Litho
Afmetingen 19 x 12 cm (h x b)
€ 49
Jurjen de Haan - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands zonder titel
Techniek Gouache
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jurjen de Haan - Schemergebied kopen? Bied vanaf 200!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Schemergebied
Techniek Gouache
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jurjen de Haan - Brielle kopen? Bied vanaf 200!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Brielle
Techniek Gouache
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Kees Andrea - litho: de baadsters I kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands litho: de baadsters I
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho kopen? Bied vanaf 35!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Harlekijn en jongens met vlieger, litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 35
Jeanne Bieruma Oosting - De haas en de schildpad - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands De haas en de schildpad - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 5 x 20 cm (h x b)
€ 50
Jos van den Berg - Twee havengezichten op Altea - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 36!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Twee havengezichten op Altea - Gemengde technieken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 36
Cees Bolding - De Tuin - olieverf op canvas 1975 - 24857 kopen? Bied vanaf 125!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands De Tuin - olieverf op canvas 1975 - 24857
Techniek Olieverf
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 125
Kees Andrea - Geit bij personen in een kamer - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Geit bij personen in een kamer - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Han Krug - Landschap bij Goor - Aquarel kopen? Bied vanaf 43!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Landschap bij Goor - Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 24 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 43
Jurjen de Haan - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 22 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede: Twee kameleons kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede: Twee kameleons
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31.5 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Jeanne Bieruma Oosting - Programma Koninklijk Theater ‘s Gravenhave 1932 kopen? Bied vanaf 150!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Programma Koninklijk Theater ‘s Gravenhave 1932
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 23 x 15 cm (h x b)
€ 150
Jeanne Bieruma Oosting - Programma Koninklijk Theater ‘s Gravenhave 1930 kopen? Bied vanaf 150!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Programma Koninklijk Theater ‘s Gravenhave 1930
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 23 x 15 cm (h x b)
€ 150
Techniek Ets
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 399!
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 23.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Jeanne Bieruma Oosting - Omslag / Lithografie serie "het Circus " 1948 - potloodgenummerd oplage 12! kopen? Bied vanaf 63!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Omslag / Lithografie serie "het Circus " 1948 - potloodgenummerd oplage 12!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 63
Jos van den Berg - Magnifieke handgekleurde Ets/Aquatint "liggend vrouwelijk naakt" proefdruk kopen? Bied vanaf 25!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Magnifieke handgekleurde Ets/Aquatint "liggend vrouwelijk naakt" proefdruk
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 25
Jos van den Berg - Grote rood-krijt tekening -1967 - zittend vrouwelijk naakt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Grote rood-krijt tekening -1967 - zittend vrouwelijk naakt - gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 57.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 39
Maarten Kemper - Havenzicht kopen? Bied vanaf 275!
Maarten Kemper (1944-1982) Nederlands Havenzicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 62 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Kees Andrea - Baadsters, litho kopen? Bied vanaf 35!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Baadsters, litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 35
Kees Andrea - Haan en geit, litho kopen? Bied vanaf 35!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 35
Jos van den Berg - Grote Ets/Aquatint vrouwelijk naakt zeer kleine oplage (20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Grote Ets/Aquatint vrouwelijk naakt zeer kleine oplage (20) - gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 39
Cees Bolding - Jozef door zijn Broeders verkocht kopen? Bied vanaf 35!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Jozef door zijn Broeders verkocht
Techniek Ets
Afmetingen 41.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Jos van den Berg - Grote Ets/Aquatint "de zusters" zeer kleine oplage (20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 21!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Grote Ets/Aquatint "de zusters" zeer kleine oplage (20) - gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 21
Jan Burgerhout - Donkere wolken kustgezicht - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Donkere wolken kustgezicht - Gemengde techniek, Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Han Krug - Ingelijst stilleven kopen? Bied vanaf 60!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Ingelijst stilleven
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 47.5 x 37.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Charles J. Kemper - Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam kopen? Bied vanaf 40!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Verplicht werk in 1944 aan de Bovendijk Rotterdam
Techniek Potlood
Afmetingen 20 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Jos van den Berg - Port-Vendres, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Port-Vendres, ets
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 40
Jos van den Berg - Ilpendam, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ilpendam, ets
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 40
Jos van den Berg - Wind Veerse Meer, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Wind Veerse Meer, ets
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 40