5. De Rode Stip

De Rode Stip

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1968

De Rode Stip

Omdat de Haarlemse kunstenaarsverenigingen De Groep en Kunst Zij Ons Doel geen nieuwe leden meer toelieten richtten in 1964 een aantal gelijkgestemde kunstenaars De Rode Stip op. In 1968 heeft een deel van hen zich alsnog bij Kunst Zij Ons Doel aangemeld.

Willem Snitker - 2 litho's + uitnodiging galerie + handgeschreven brief (12 1/2 huwelijk) kopen? Bied vanaf 49!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands 2 litho's + uitnodiging galerie + handgeschreven brief (12 1/2 huwelijk)
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Willem Snitker - Grote 1983 kleuren Lithografie (kleine oplage) "beeld in tuin" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Grote 1983 kleuren Lithografie (kleine oplage) "beeld in tuin" potloodgesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 45
Willem Snitker - De ridder en zijn jonkvrouw kopen? Bied vanaf 100!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands De ridder en zijn jonkvrouw
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Willem Snitker - Cyclus; het geweten kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Cyclus; het geweten
Techniek Ets
Afmetingen 16.5 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Willem Snitker - Hospitalet del Infante 1973 kopen? Bied vanaf 100!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Hospitalet del Infante 1973
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Willem Snitker - en poëzie van Harry Prenen kopen? Bied vanaf 55!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands en poëzie van Harry Prenen
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Jan van Wensveen - "Het enige juiste advies" kopen? Bied vanaf 20!
Jan van Wensveen (1935) Nederlands "Het enige juiste advies"
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20